Strona główna – e-Zamówienia

Testowa (demonstracyjna) wersja platformy e-Zamówienia

  • 13/01/2021

Szanowni Państwo,

W związku z próbami zamieszczania przez część Zamawiających ogłoszeń treningowych/próbnych/testowych w Nowym Biuletynie Zamówień Publicznych,  uprzejmie przypominamy, że obok produkcyjnej wersji platformy e-Zamówienia dostępna jest jej wersja testowa (demonstracyjna). Umożliwia ona sprawdzenie i praktyczne przetestowanie funkcjonalności udostępnionych na Platformie, w tym Biuletynu Zamówień Publicznych. Rekomendujemy ten sposób testowania po to, aby uniknąć późniejszych niedogodności i koniecznych do podjęcia działań w razie przypadkowej publikacji takich próbnych/testowych ogłoszeń w produkcyjnej wersji Biuletynu Zamówień Publicznych.

Testowa wersja Platformy dostępna jest pod adresem – https://edu.ezamowienia.gov.pl

Każdorazowo będąc na testowej wersji Platformy na górze strony pojawi się czerwona belka z napisem „Wersja Demonstracyjna”, które będzie informowała Państwa, że są aktualnie na wersji nieprodukcyjnej (demonstracyjnej) Platformy.

Jednocześnie przypominamy, że na wersji testowej (demonstracyjnej) Platformy nie można zalogować się z wykorzystaniem konta użytkownika z produkcyjnej wersji Platformy. W tym celu na potrzeby skorzystania z testowej wersji należy utworzyć dowolne konto testowe na testowej wersji Platformy.

WAŻNE: W wersji demonstracyjnej, w procesie rejestracji konta podmiotu zamawiający/wykonawca nie jest wymagane podpisywanie pliku XML. Można zatem wgrać nie podpisany plik XML i proces rejestracji konta podmiotu zostanie zakończony sukcesem.

eZamówienia w liczbach (rok 2019)

Moje Konto

Zaloguj się Zarejestruj się