Strona główna – e-Zamówienia

Centrum pomocy

W tym miejscu możesz zapoznać się ze wszystkimi funkcjonalnościami platformy eZamówień.

Dla tych którzy od razu chcą spróbować założyć sobie konto, albo na próbę chcą zarejestrować swoją firmę w roli Zamawiającego czy Wykonawcy przygotowaliśmy wersję demo systemu (pamiętaj, że to jest tylko wersja demonstracyjna – nie wywołuje żadnych skutków prawnych ale też nie jest przeznaczona do umieszczania w niej prawdziwych danych).

W tym miejscu zgromadziliśmy też interaktywne instrukcje do wszystkich funkcjonalności.

Mamy tu też listę najczęściej zadawanych pytań – zapoznaj się z nią.


Instrukcje interaktywne


Filmy edukacyjne

Przejdź do filmu FAQ, rejestracja zgłoszenia i zarządzanie zgłoszeniami. Przejdź do filmu FAQ, rejestracja zgłoszenia i zarządzanie zgłoszeniami.

FAQ, rejestracja zgłoszenia i zarządzanie zgłoszeniami.

Z tego filmu dowiesz się, jak przeglądać FAQ oraz jak korzystać z Systemu Obsługi Zgłoszeń.

Przejdź do filmu Zakładanie konta uproszczonego Przejdź do filmu Zakładanie konta uproszczonego

Zakładanie konta uproszczonego

Z tego filmu dowiesz się, jak założyć konto uproszczone na Platformie e-Zamówienia.

Przejdź do filmu Zakładanie konta przez Zamawiającego Przejdź do filmu Zakładanie konta przez Zamawiającego

Zakładanie konta przez Zamawiającego

Z tego filmu dowiesz się, jak założyć konto Zamawiającego na Platformie e-Zamówienia.


FAQ

Tak, na Platformie e-Zamówienia nie są wymagane opłaty za użytkowanie.

Tak, rejestracja na Platformie jest obowiązkowa, jeśli Zamawiający chce opublikować plan postępowań oraz ogłoszenia w Biuletynie Zamówień Publicznych i poprzez eSender w Dzienniku Urzędowym UE, składać informację do Prezesa o otrzymanych ofertach i wnioskach zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 81 ust 1 ustawy Pzp oraz mieć możliwość prowadzenia na Platformie postępowania. Zamawiający ma wybór dotyczący miejsca prowadzenia postępowania. Może prowadzić postępowanie na Platformie e-Zamówienia lub na innej, wybranej przez siebie platformie.

Wersja demo Platformy (https://edu.ezamowienia.gov.pl) przeznaczona jest do testowania funkcjonalności przez użytkowników, w tym do testowania systemu zgłoszeń. Zgłoszenia wprowadzone w wersji demo nie są obsługiwane. W razie problemów skorzystaj z Systemu Obsługi Zgłoszeń na wersji produkcyjnej Platformy pod adresem https://ezamowienia.gov.pl

Należy zadzwonić na infolinię Platformy e-Zamówienia pod numer: 22 458 77 99.

Tak, na formularzu do rejestracji nowego zgłoszenia znajduje się przycisk umożliwiający dodanie załączników do zgłoszenia. Możliwe jest dodanie do trzech plików o maksymalnym rozmiarze 3 MB. Dopuszczalne typy załączników to: BMP, JPG, PNG, TXT, PDF i ZIP.

Tak, po zalogowaniu się na swoje konto na Platformie e-Zamówienia, dostępna jest lista wszystkich zgłoszeń użytkownika. Z poziomu listy zgłoszeń można przeglądać szczegóły dowolnego zgłoszenia zarejestrowanego na koncie użytkownika.

Tak, jest taka możliwość. Każda strona Platformy e-Zamówienia zawiera w stopce odnośnik „Zgłoś problem”, który przekierowuje użytkownika na stronę umożliwiającą zarejestrowanie nowego zgłoszenia przy użyciu formularza dostępnego na stronie Platformy e-Zamówienia. Można to zrobic również wchodząc poprzez Centrum Pomocy

Każdy rejestrujący się na Platformie Podmiot musi mieć co najmniej jednego Supervisora. Maksymalna ilość kont Supervisorów przypisanych do jednego podmiotu jest ograniczona do czterech.

Jest to osoba występująca w roli administratora dla danego podmiotu zarejestrowanego na Platformie, mająca dostęp do konta podmiotu wraz z możliwością zarządzania tym kontem. Supervisorem może być każda osoba z danego podmiotu, kwestia wyboru osoby pozostaje po stronie podmiotu.

Tak, na stronie głównej Portalu Dostępowego jest kafelek „Komponent edukacyjny”. Po wejściu w kafelek dostępne są Materiały edukacyjne a także wersja Demo Platformy.

eZamówienia w liczbach

Wartość rynku zamówień publicznych.

Liczba opublikowanych ogłoszeń w BZP.

Moje Konto

Zaloguj się Zarejestruj się