Strona główna – e-Zamówienia

Publikacja ogłoszenia o wykonaniu umowy przez innego Zamawiającego – postępowanie krajowe lub unijne prowadzone na Platformie e-Zamówienia

  • 22/01/2024

Publikacja ogłoszenia o wykonaniu umowy przez innego Zamawiającego w przypadku postępowania krajowego lub postępowania unijnego, które było prowadzone na Platformie e-Zamówienia.

Aby opublikować ogłoszenie o wykonaniu umowy do postępowania, które było prowadzone przez innego Zamawiającego, należy wejść w kafelek „Nowe ogłoszenie”. W formularzu nowego ogłoszenia, przy pytaniu „Czy zarejestrowałeś postępowanie/konkurs na Platformie?”, należy wybrać odpowiedź „Nie”. W kolejnym kroku należy kliknąć w przycisk „Dodaj ogłoszenie bez rejestracji postępowania”.

Poniżej dostępne będzie pole, w którym należy wprowadzić identyfikator postępowania, do którego będzie publikowane ogłoszenie o wykonaniu umowy. Po wprowadzeniu identyfikatora postępowania należy kliknąć przycisk „Szukaj”.

Po wyszukaniu postępowania wyświetlą się ogłoszenia powiązane z postępowaniem zawierające numer Ogłoszenia o zamówieniu albo Ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE (jeżeli zostało opublikowane) oraz numer Ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE. Będzie również dostępne do wyboru pole „Rodzaj ogłoszenia”. Należy kliknąć „Wybierz”, a następnie wskazać Ogłoszenie o wykonaniu umowy.

Po wybraniu rodzaju ogłoszenia pojawi się opcja „Dodaj ogłoszenie”.

Po kliknięciu przycisku „Dodaj ogłoszenie” użytkownik zostanie przekierowany do formularza ogłoszenia o wykonaniu umowy.

eZamówienia w liczbach

42,46 mld

Wartość rynku zamówień publicznych.

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/html/wp-content/themes/portaldostepowy/footer.php on line 25

Liczba opublikowanych ogłoszeń w BZP.

Moje Konto

Zaloguj się Zarejestruj się