Strona główna – e-Zamówienia

Przedłużony nabór do II etapu pilotażu produkcyjnego modułu składania ofert i wniosków

  • 22/12/2021

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że przedłużamy możliwość zgłaszania chęci udziału w II etapie pilotażu produkcyjnego modułu składania ofert i wniosków na Platformie e-Zamówienia! Na zgłoszenia od zamawiających czekamy do 28 grudnia włącznie!

Dlaczego warto wziąć udział w pilotażu?

Zamawiający, którzy uczestniczą w pilotażu, jako pierwsi poznają funkcjonowanie narzędzia, które już wkrótce stanie się dostępne dla wszystkich użytkowników Platformy e-Zamówienia! Działania uczestników pozwolą na zweryfikowanie działania narzędzia pod względem funkcjonalnym i ergonomicznym, a wnioski z pilotażu posłużą do udoskonalenia Platformy przed udostępnieniem dla wszystkich zamawiających.

Pilotaż polega na prowadzeniu na Platformie e-Zamówienia postępowań jako na stronie prowadzonego postępowania, z wykorzystaniem dedykowanego do tego modułu składania ofert i wniosków. Dzięki temu modułowi możliwe jest prowadzenie elektronicznej komunikacji z wykonawcami, którzy mogą za jego pośrednictwem składać oferty, wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub prace konkursowe.

Dodatkowo Zamawiającym biorącym udział w pilotażu i prowadzącym za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia postępowania o udzielenie zamówienia lub konkursy zapewniamy priorytetową obsługę przy zgłaszanych problemach, tak aby nie miały one wpływu na sprawny przebieg postępowań.

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem poniższego formularza.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

eZamówienia w liczbach

45,32 mld

Wartość rynku zamówień publicznych.

Liczba opublikowanych ogłoszeń w BZP.

Moje Konto

Zaloguj się Zarejestruj się